Ay-Sa Dizayn Ofis & Ev Mobilyaları 1999 yıllarında İZMİR ‘de mobilya imalatı ile özel üretim sağlayan bir çok konpest işini daha ilk yıllarında teslim eden bir firma profili çizmiştir.
 

Yapmış olduğu yatırımlar ve genişleyen profesyonel kadrosu ile adını çok kısa sürede Türkiye ‘de duyulmayı başarmıştır. Bir çok şehire ve ülkeye ürün gönderen Ay-Sa dizayn işçiliği ile de dikkat çekmektedir.

 

Kurulduğu günden bugüne kadar %100 kalite ve %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet veren Ay-Sa Dizayn Tüm Projeleriniz ve İşlerinizde profesyonel ekibi ile yanınızdadır…

 

Ev, Ofis, Otel, Cafe ve Hastane mobilya tefrişatı ile hizmet veren Ay-Sa Dizayn ile alanlarınızda ki uygulamaları İç Mimarlık Departmanı sayesinde hazırlanan görseller ile önceden inceleme fırsatı sunar. 3 Boyutlu çalışmalar sayesinde hiç bir ayrıntı gözümüzden kaçmaz.

Müşterilerimize sadece kendi ürünleri ile değil ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek farklı markalar ile de bağlantılar ve anlaşmalar sağlayarak sizin en doğru ürününüzü bulmanıza yardımcı olur.

Sektörüne öncülük eden Ay-Sa Dizayn ile geniş ürün yelpazesi ve profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Eviniz ve Ofisiniz için her şey Ay-Sa Dizayn ‘da…